درباره ما


کلینیک فوق تخصصی مغز و شناخت به همت موسسه آموزش عالی علوم شناختی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران از آبان ماه ١٣٩٥ آغاز به کار کرد. اعضای شورای راهبردی کلینیک مغز و شناخت: دکتر کمال خرازی، دکتر محمد تقی جغتایی، دکتر سهراب حاجی زاده، دکتر محمدرضا شالبافان و سینا توکلی می باشند.


فعالیت زیر نظر دانشگاه های معتبر و اساتید برجسته

کلینیک مغز و شناخت با همکاری و نظارت مستقیم اساتید برجسته حوزه روانپزشکی، مغز و اعصاب، توانبخشی و روانشناسی از دانشگاه های معتبر شهر تهران به ویژه دانشگاه علوم پزشکی ایران و موسسه آموزش عالی علوم شناختی، راهبری و هدایت می شود.

چشم انداز 1404

توسعه کلینیک مغز و شناخت با بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی برای ایجاد الگویی جامع در ارائه خدمات بالینی، آموزشی و پژوهشی در حوزه روانپزشکی، مغز و اعصاب، توانبخشی و روانشناسی در راستای کمک به تحقق درمان و توانبخشی کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که دچار اختلالاتی در حوزه شناختی هستند با تاکید بر نوع دوستی و همچنین گام نهادن در مسیر بهبود مهارت ها و کارکردهای شناختی مراجعین .

بیانیه ی ماموریت

کلینیک مغز و شناخت با هدف شکل دادن به یک مرکز الگو و مرجع تخصصی در حوزه توانبخشی شناختی برای مراجعین و کارآموزان برای ایرانیان و نهایتا کشورهای منطقه شکل گرفته است.

فلسفه ما در انجام این مهم بهره‌گیری از مبانی علمی روز دنیا، توسعه منابع انسانی، توسعه اصول مشارکتی و کار تیمی و پروسه توانبخشی با مشارکت خانواده های مراجعین (توانبخشی مبتنی بر خانواده) از طریق ایجاد الگوهای علمی و اجرایی و با تولید دانش و روش های جدید آموزشی و توانبخشی می باشد.

معرفی اعضای بخش اداری

دکتر محمد قدیری

مسئول فنی


روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر زهرا میرزاعسگری

مسئول فنی


متخصص مغز و اعصاب
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
parallax background

جهت دریافت تازه ترین اطلاعات و خبرها

در کانال تلگرام کلینیک مغز و شناخت عضو شوید


جهت دریافت تازه ترین اطلاعات بروز

در کانال تلگرام کلینیک مغز و شناخت عضو شوید


مطالب علمی، اینفوگرافی، اطلاع از آخرین رویدادها، اخبار و دوره های آموزشی کلینیک<


عضویت


عضویت
غربالگری سالمندی