درباره ما


کلینیک فوق تخصصی مغز و شناخت به همت پژوهشکده علوم شناختی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران روز شنبه ١ آبان ماه ١٣٩٥ آغاز به کار کرد. اعضای شورای راهبردی کلینیک مغز و شناخت: دکتر کمال خرازی، دکتر محمد تقی جغتایی، دکتر علیرضا مرادی، دکتر پژمان عاطفی منش،دکتر پیمان حسنی ابهریان، دکتر محمدرضا شالبافان و سینا توکلی


دریافت کاتالوگ

اهداف و چشم انداز

کلینیک مغز و شناخت با همکاری و نظارت مستقیم اساتید برجسته حوزه توانبخشی شناختی از دانشگاه های علوم پزشکی معتبر شهر تهران به ویژه دانشگاه علوم پزشکی ایران و موسسه آموزش عالی علوم شناختی، راهبری و هدایت می شود.

چشم انداز 1404

توسعه کلینیک مغز و شناخت با بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی برای ایجاد الگویی جامع در ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی و پژوهشی در حوزه توانبخشی شناختی و کمک به تحقق درمان کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که دچار اختلال و معلولیت هایی در حوزه شناختی هستند با آموزش و توانبخشی به ایشان و با تاکید بر نوع دوستی و همچنین گام نهادن در مسیر بهبود مهارت ها و کارکردهای شناختی مراجعین.

بیانیه ی ماموریت

کلینیک مغز و شناخت با هدف شکل دادن به یک مرکز الگو و مرجع تخصصی در حوزه توانبخشی شناختی برای بیماران و کارآموزان برای ایرانیان و نهایتا کشورهای منطقه شکل گرفته است.

فلسفه ما در انجام این مهم بهره‌گیری از مبانی علمی روز دنیا، توسعه منابع انسانی، توسعه اصول مشارکتی و کار تیمی و پروسه توانبخشی با مشارکت خانواده های مراجعین(توانبخشی مبتنی بر خانواده) از طریق ایجاد الگوهای علمی و اجرایی و با تولید دانش و روش های جدید آموزشی و توانبخشی می باشد.

معرفی اعضای بخش اداری

دکتر محمد قدیری

مسئول فنی


دکتر زهرا میرزاعسگری

مسئول فنی


parallax background

جهت دریافت تازه ترین اطلاعات و خبرها

در کانال تلگرام کلینیک مغز و شناخت عضو شوید


مطالب علمی، اینفوگرافیک، اطلاع رسانی رویدادها و کارگاه ها، اخبار کلینیک


عضویت
فرم پذیرش مراجع